Запрошуємо оптових клієнтів до співпраці з SHELFIE

Оптове замовлення від 5000 грн

Відвантаження за 1-2 дні

Безкоштовні тестери до кожного замовлення

Вигідні оптові ціни

Надання маркетингових матеріалів

Постійне розширення асортименту

Приєднуйтесь до нас

Приєднуйтесь до 400+ українських оптових клієнтів, які вже є нашими задоволеними партнерами.

Ми в короткі строки обробимо ваше замовлення та будемо вести супровід та надавати інформаційну допомогу на кожному етапі нашого співробітництва.

Про SHELFIE

Shelfie пишається тим, що з 2018 року займається промоцією та реалізацією ефективного косметичного догляду та надихає на користування якісною косметикою.

Від ведення роздрібного бізнесу до переходу в дистрибуцію брендів по всій Україні, ми пройшли захоплюючий шлях, і зараз з натхненням та великими цілями робимо свою діяльність в рідній країні.

Наша мета – дати можливість українським магазинам, салонам краси та спеціалістам у естетичній сфері замовляти продукцію всередині країни на найвигідніших умовах і з кращим сервісом.

Офіційне партнерство з брендами з Південної Кореї, Європи та Великобританії дозволяє нам надавати нашим партнерам кращі ціни на ефективну доглядову косметику, а також набір безкоштовних тестерів.

Окрім того, ми стікеруємо маркування косметики з перекладом на українську мову, тож вашим клієнтам буде легко розібратися з дією та способом застосування косметики.

Бренди

Purito_Seoul_(1)
bliv_u_black

Схема роботи з нами

1
Залиште заявку в формі
Менеджер зв’яжеться з вами в найкоротший термін.
2
Оформлення та оплата замовлення
Обговоримо всі деталі співпраці та надамо доступ до оптових цін.
3
Відвантаження та доставка
Відправляємо продукцію протягом 1-2 днів.

Зацікавлені у партнерстві з SHELFIE?    Звідки ви дізнались про SHELFIE (реклама в Instagram, пошук в Google, за рекомендацією ін.)?