Кошик пустий.
Spf – наше все!
SPF – один з найважливіших засобів у догляді, для тих, кому слова “фотостаріння” та “випромінювання” – не порожній звук. Косметологи, бьюті-блогери, лікарі невпинно твердять нам, про необхідність не пропускати цей простий, але дуже важливий крок у своєму щоденному догляді цілий рік. Особливо коли сонячні промені переходять у наступ з весняно-літнім сезоном. Але багатьох із нас досі зупиняє страх білих розводів на обличчі від сонцезахисту протягом дня, можлива липкість на тілі та потреба вчасно оновлювати продукт на шкірі.
Навесні, з настанням сонячних днів, шкіра на обличчі стає сухою, грубуватою, з сіточкою видимих зморшок. Це ознака надмірного потовщення рогового шару, що формується внаслідок впливу активного сонця. І, на жаль, це перші видимі ознаки пошкодженої ультрафіолетом шкіри. Серед довгострокових наслідків – ризик розвитку меланоми та передчасне старіння шкіри.
SPF обов’язково слід використовувати, якщо в вашому догляді присутні кислоти, ретинол та його похідні, засоби з вітаміном С. При використанні цих активів шкіра стає більш чутливою до UV-випромінювання.
На щастя, зараз, на косметичному ринку представлений широкий вибір засобів з максимальним рівнем захисту, клінічно протестованих, безпечних для здоров’я. Багато з яких, мають надлегку текстуру, не вибілюють обличчя, швидко поглинаються не залишаючи липкості. Ми у Shelfie приділили окрему поличку для SPF, на якій кожна зможе підібрати засіб для потреб своєї шкіри.
Сонцезахисні засоби можуть бути на хімічних або фізичних фільтрах. Хімічні фільтри проникають углиб шкіри та поглинають сонячні промені, наче губка. Санскріни на таких фільтрах мають легку напівпрозору текстуру, швидко поглинаються, не вибілюють шкіру, добре лягають під макіяж. Найпопулярніші хімічні фільтри – октокрілен, оксібензон, октісалат і авобензон.
Фізичних фільтрів всього два – діоксид титану та оксид цинку, вони відбивають сонячні промені від поверхні шкіри. Як правило, вони дещо вибілюють, але краще підійдуть чутливій, проблемній, жирній шкірі, мають матуючу властивість.
Для перебування на пляжі ми однозначно рекомендуємо обирати сонцезахист на фізичних фільтрах, так як вони починають діяти одразу після нанесення на шкіру, навідміну від хімічних фільтрів, яким потрібен час щоб почати працювати (приблизно 20хв).
Необхідна кількість spf засобу для обличчя – кількість, яка може заповнити западину в центрі вашої складеної долоні або ~1/2 чайної ложки.
- Перед нанесенням сонцезахисту, переконайтесь що всі інші доглядові засоби добре вібралися, пам’ятайте, що SPF завжди буде останнім кроком у доглядовій рутині, але перед декоративною косметикою!
- Наносьте засоби ~ за 20-30 хвилин до виходу.
- Регулярно оновлюйте крем із SPF (кожні 2-4 години, та частіше, якщо перебуваєте на палючому сонці)
- Якщо ви потерли обличчя, намочили його, захист необхідно обов’язково оновити.
В нашому асортименті представлені такі засоби:
- Два сонцезахисних креми від бренду Purito, один для жирної, інший для сухої шкіри.
- Зволожуючий сонцезахисний лосьйон SKIN&LAB, який містить фотостабільні хімічні фільтри нового покоління.
- Сонцезахисний крем з березовим соком ROUND LAB на хімічних фільтрах нового покоління, а також стік і кушон з цієї серії, які чудово брати з собою, та використовувати для оновлення захисту.
- Сонцезахисний крем ROUND LAB 365 на фізичних фільтрах
- Заспокійливий cонцезахисний крем Some By Mi на фізичних фільтрах та SPF з ультралегкою текстурою від Some By Mi на хімічних фільтрах нового покоління.
Ви повинні увійти щоб залишити коментар.