Найкращі сонцезахисні креми 2024

Найкращі сонцезахисні креми 2024

Про важливість використання сонцезахисного крему в щоденній рутині знає більшість. Однак у багатьох постає інше питання — як вибрати найкращий сонцезахисний засіб, який добре підходитиме шкірі та влаштовуватиме своєю текстурою та ефективністю? Розглянемо актуальні рекомендації по вибору spf-кремів і коли їх потрібно наносити на обличчя. Також розкажемо, які переваги мають корейські сонцезахисні засоби та запропонуємо топ кращих сонцезахисних кремів SPF 50+.

Як правильно вибрати сонцезахисний крем для обличчя?

Один із важливих критеріїв, на який слід звернути увагу при виборі сонцезахисного крему для обличчя, — тип UV-фільтрів. Корейські spf-засоби виготовляють на основі фізичних і хімічних фільтрів. Перші — мінеральні, органічні, можуть бути з оксидом цинку або діоксидом титану. Другі, неорганічні, поділяють на фільтри старого та нового покоління.

В яких випадках можна вибрати сонцезахисний крем на хімічних фільтрах нового покоління:

 • якщо в планах наносити макіяж;
 • якщо немає змоги часто поновлювати захист;
 • якщо хочеться використовувати засіб із легкою текстурою;
 • якщо підходить сяючий або в міру сяючий фініш;
 • якщо потрібні одночасно і захист від сонця, і зволоження шкіри.

Spf-креми на хімічних фільтрах нового покоління представлені в широкому асортименті, тож знайти такий продукт не проблема. Засіб із неорганічними фільтрами можна поновлювати кожні 5–6 годин, однак при постійному перебуванні на сонці варто зменшити часовий інтервал.

В яких випадках можна вибрати сонцезахисний крем на фізичних фільтрах:

 • якщо не планується наносити макіяж;
 • якщо потрібен засіб із пігментом для вирівнювання тону шкіри;
 • якщо підходить крем із матовим ефектом;
 • якщо не виникає проблем із частим поновленням;
 • якщо виникає реакція, наприклад печіння, на хімічні фільтри;
 • якщо пройдена травматична процедура або є загострення дерматозу.

При виборі сонцезахисного крему на фізичних фільтрах слід розуміти, що поновлювати засіб на обличчі рекомендується кожні 2 години. Також потрібно бути готовим до того, що spf-креми з мінеральними фільтрами створюють ефект вибілювання на обличчі.

Коли наносити сонцезахисний крем на обличчя?

Є поширена думка, що використовувати сонцезахисні засоби потрібно лише в період, коли сонце найактивніше, тобто з середини весни до середини осені. У цей період UVB-промені, які відповідають за засмагу та сонячні опіки, стають більш активними, тоді як узимку та в похмуру погоду їхня активність стає меншою.

Однак є ще й інший тип променів — UVA. Вплив UVA-променів на шкіру призводить до фотостаріння та появи пігментації. Ці промені становлять небезпеку протягом усього року. Саме тому наносити сонцезахисний крем на обличчя потрібно не лише за сонячної погоди чи влітку, а весь рік.

Використовувати сонцезахисний засіб у щоденній рутині потрібно зранку, а потім слід поновлювати шар захисту з рекомендованим часовим інтервалом. Щоб spf-крем діяв справді ефективно, важливо дотримуватися всіх правил використання продукту. На обличчя потрібно нанести в середньому 1,2 мл санскріну. Це приблизно 1/3 чайної ложки. Також можна використовувати «метод двох пальців». У такому разі вказана кількість крему наноситься на обличчя та шию.

Важливо розуміти, що при нанесенні меншої кількості засобу на обличчя не можна розраховувати на повноцінний spf-захист. Шкіра має нерівномірну поверхню, тому при недостатньому нанесенні крему чи есенції засіб «провалюється» в долини рогового шару й не здатний діяти на ту потужність, яку зазначив на пакуванні виробник.

Для підтримки захисту на достатньому рівні spf-крем слід поновлювати. Найоптимальніший варіант — кожні пару годин, хоча засоби на хімічних фільтрах допускається поновлювати рідше. Перед поновленням бажано очистити шкіру. Якщо немає можливості зробити це повноцінним способом, можна використовувати очищувальні серветки або ватний диск із тонером. Для поновлення можна брати не spf-крем, а сонцезахисний кушон або стік.

Переваги корейських сонцезахисних кремів для обличчя

Корейські сонцезахисні креми для обличчя завоювали велику прихильність серед українок і це можна досить легко пояснити. Spf-продукти виробництва Південної Кореї мають багато переваг, але основне те, що вони діють ефективно та справді гарантують високий захист від ультрафіолетових променів різного типу.

Основні переваги сонцезахисних кремів для обличчя з Кореї:

 • висока ефективність — корейські spf-креми, spf-есенції, spf-лосьйони та інші продукти розробляють із використанням новітніх технологій і дієвих компонентів, що забезпечує високий рівень захисту шкіри обличчя від ультрафіолетового випромінювання;
 • легка текстура — завдяки приємній і нежирній текстурі корейські spf-креми не ускладнюють рутину, швидко вбираються, не залишають відчуття липкості;
 • поєднання з макіяжем — spf-засоби використовують як останній етап ранкової рутини і як перший етап макіяжу, вони успішно поєднуються з bb-кремами чи тональними засобами;
 • додаткові корисні властивості — корейські сонцезахисні креми можуть не лише захищати від сонця, а й заспокоювати, зволожувати, освітлювати пігментацію, підтягувати шкіру тощо;
 • великий вибір — spf-креми або інші продукти для захисту від сонця пропонують більшість корейських брендів, тож цілком реально знайти вдалий варіант навіть найвибагливішим користувачам.

Найкращі сонцезахисні креми від корейських брендів попереджують загострення дерматозів, появу куперозу та постзапальної пігментації, посилення виділення себуму, фотостаріння. Зручно й те, що правильно підібраний spf-крем може замінити денний крем у ранковій рутині.

Багато популярних корейських брендів пропонують ефективні spf-креми на фізичних і хімічних фільтрах за демократичними цінами, тож додати такий засіб до своєї щоденної рутини може кожен без великих витрат.

Топ кращих сонцезахисних кремів SPF 50+

В інтернет-магазині Shelfie доступний досить великий вибір сонцезахисних продуктів: кремів, лосьйонів, есенцій, кушонів і стіків. Знайти ефективні засоби для захисту від сонця можна у таких корейських брендів, як BLIV:U, PURITO, ROUND LAB, SKIN&LAB, Thank You Farmer та ін. Розглянемо топ-5 кращих сонцезахисних кремів та інших spf-засобів за версією Shelfie.

Сонцезахисний кушон + рефіл SKIN&LAB Barrierderm Mild Sun Cushion 15 g + 15 g

Якщо потрібен зручний формат spf-засобу для поновлення захисту від ультрафіолетового випромінювання протягом дня, то ідеальним рішенням стане сонцезахисний кушон + рефіл SKIN&LAB Barrierderm Mild Sun Cushion 15 g + 15 g. Нон-нано мінеральний санскрін ефективно захищає від UV-випромінювання, відновлює шкірний бар’єр, глибоко зволожує, прибирає сухість і дискомфорт.

SKIN&LAB Barrierderm Mild Sun Cushion підходить для всіх типів шкіри, зокрема для чутливої. Кушон має молочкову текстуру, його легко наносити на обличчя, він не залишає відчуття липкості. У складі продукту є такі компоненти, як унікальний запатентований комплекс FILA-SEED™, філагрин, кераміди та ін.

Заспокійливий сонцезахисний крем THANK YOU FARMER Sun Project Skin Relief Sun Cream 50 ml

Тим, хто шукає spf-засіб із шовковистою кремовою текстурою та швидким вбиранням, варто звернути увагу на заспокійливий сонцезахисний крем THANK YOU FARMER Sun Project Skin Relief Sun Cream 50 ml. Продукт не залишає жирної плівки та білого нальоту, має корисні властивості для заспокоєння шкіри.

Освіжаючий протисонцевий крем направлений на ефективний захист від UV-променів, заспокоєння та загоєння, зменшення проявів акне. Засіб можна використовувати на чутливій і схильній до акне шкірі. У складі продукту — 8-Relieful Complex, екстракт центелли та інші компоненти.

Сонцезахисний стік з колагеном BLIV:U Collagen Bouncing Sun Stick 19 g

Ще один зручний формат для поновлення spf-захисту — це сонцезахисний стік з колагеном BLIV:U Collagen Bouncing Sun Stick 19 g. Його можна покласти в сумочку та брати з собою в довгі прогулянки, якщо хочеться мати можливість оновити шар сонцезахисту в будь-який момент. Стік із колагеном від BLIV:U не лише надійно захищає від сонця, а й забезпечує тривале зволоження, освітлює пігментацію, підтягує шкіру.

Стік зручно використовувати завдяки продуманій формі. Засіб тане на шкірі обличчя, не залишає відчуття липкості. Основні компоненти продукту — комплекс Collagen Bounce Activer™ (56%), 17 амінокислот, 12 видів пептидів, ніацинамід, аденозин.

Сонцезахисний крем ROUND LAB 365 Derma Relief Sunscreen 50 ml

Сонцезахисний засіб із SPF50+ PA++++ і комплексом доглядових компонентів — це сонцезахисний крем ROUND LAB 365 Derma Relief Sunscreen 50 ml. Крем не лише ефективно захищає від прямих сонячних променів, а й віддзеркалює ультрафіолет «синього» спектру, що надходить від телевізора, смартфона, комп’ютера.

Spf-крем від ROUND LAB має м’яку водно-кремову текстуру. Засіб легко наносити, він залишає шкіру у зволоженому стані, без липкості та білих слідів. У складі крему — безпечні фільтри Zinc Oxide і Titanium Dioxide, аквацерамід та сквалан, пантенол, аллантоїн, екстракти центелли азіатської та полину.

Сонцезахисний крем Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen 60 ml

Якщо потрібен ніжний сонцезахисний крем широкого спектра дії, варто розглянути сонцезахисний крем Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen 60 ml. Засіб гарантує надійний і тривалий захист від ультрафіолетового випромінювання.

Крем для захисту від сонця від корейського бренду Purito має легку та нежирну текстуру, яка приємно відчувається на шкірі. Засіб надає свіжості й не створює липкий шар на обличчі. У складі цього продукту є 5 видів керамідів, центелла азіатська, пантенол.

Щоб визначити, який із представлених вище або інших сонцезахисних продуктів підійде найкраще, можна спробувати вподобаний продукт у форматі тестеру. Це дозволить зрозуміти, як лягає крем, яку він має текстуру, який залишає фініш — матовий чи сяючий тощо. Вибрати тестери сонцезахисних кремів або повномірні spf-засоби можна в нашому інтернет-магазині.

Замовляйте найкращі сонцезахисні креми в інтернет-магазині корейської косметики Shelfie, щоб мати надійний захист від UV-променів і зберегти красу шкіри.

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.